Kobieta prawie idealna – czy plastyka warg sromowych ma na to wpływ?

W dzisiejszych czasach wygląd ma ogromne znaczenie. Z tego też powodu każdy z nas chce wyglądać pięknie i młodo. Czy plastyka warg sromowych jest jednym z tych zabiegów, które pomogą być kobiecie ideałem?

Wysokie wymagania i oczekiwania

My, kobiety XXI wieku, jesteśmy świadome oczekiwań wobec swojego ciała i nie boimy się o tym głośno mówić. Oczywiście, są tematy, które poruszamy w każdym towarzystwie oraz te, które mimo wszystko są nieco krępujące. Chociaż bądźmy szczerzy, jaki sens ma rozpoczynanie rozmowy na temat np. cellulitu wśród mężczyzn, którzy są tym tak zainteresowani, jak stereotypowa kobieta osiągami silników samochodowych. Bardzo często nie jesteśmy zadowolone w stu procentach ze swojego ciała, jednak niejednokrotnie możemy podejmować różne działania mające na celu to zmienić. Uważamy, że mamy nieco za dużo kilogramów? Idziemy na siłownię. Z lustra spogląda na nas szara, zmęczona życiem twarz? Fundujemy sobie odżywczy weekend w SPA. W wyniku picia zbyt dużych ilości kawy i herbaty nasze zęby utraciły olśniewającą biel? Zwracamy się o pomoc do sprawdzonego stomatologa.

A może zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej?

Jeśli jednak nie ograniczają nas kwestie finansowe, możemy przejść na wyższy poziom ulepszania samych siebie, jeżeli tylko sprawi to, że będziemy szczęśliwsze i bardziej zadowolone z życia. Nikogo już nie dziwią zabiegi związane z chęcią pozbycia się niepożądanego tłuszczyku, czyli liposukcja, czy też drobne zabiegi plastyczne, takie jak korekcja kształtu uszu, nosa, zmiana rozmiaru biustu lub powiększanie ust. Dlaczego więc nie pójść o krok dalej i zając się nieco bardziej intymnymi częściami ciała, z których nie jesteśmy w pełni zadowolone? Taka przykładowo plastyka warg sromowych, czyli labioplastyka, nie jest już niczym szokującym, jak mogłyby jeszcze pomyśleć nasze mamy i babcie. Wiadomo, przyczyną podjęcia decyzji o takim zabiegu, jakim jest plastyka warg sromowych, mogą być problemy będące następstwem choroby bądź skomplikowanego porodu. Ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na to z takiego prozaicznego powodu, jak brak zadowolenia ze swojego wyglądu.
Ale, drogie panie, nie róbmy tego dla kogoś, zróbmy to dla siebie! Nie przejmujmy się opiniami innych, pamiętajmy jaką mamy wartość, że jesteśmy jedyne w swoim rodzaju. Komuś się nie podoba? Jego problem. A my wypnijmy dumnie biust i ruszajmy przed siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *