Labioplastyka – rozwiąż intymny problem

Jak wszyscy wiemy zdrowie człowieka jest bezcenne, zdrowia nie kupi nikt za żadne pieniądze świata, dlatego musimy o tym pamiętać aby o zdrowie odpowiednio dbać. O każdą sferę naszego ciała musimy dbać, pamiętać o okresowych badaniach. W szczególności kobiety i najczęściej sfera intymna, gdzie występuje mnóstwo problemów zdrowotnych. Częstym schorzeniem jest nieprawidłowy wygląd warg sromowych. Na szczęście, współczesna medycyna pozwala rozwiązać ten problem.

Bez kompleksów

Wiemy że każdej kobiecie zależy na pięknym wyglądzie, chcemy czuć się dobrze w swojej skórze i nie mieć kompleksów, ale nie zawsze jest to nam dane. Jednak i z tym możemy sobie poradzić, problem z większymi wargami sromowymi rozwiąże labioplastyka, jest to zabieg przez który wargi sromowe zostają zmniejszone, czyli nadmiar skóry zostaje usunięty, także tkanka tłuszczowa i podskórna. Po zabiegu następuje ponowne zeszycie szwem rozpuszczalnym, zabieg taki można wykonać również inną metodą, tzw. laserem też bardzo dobrze znaną metodą. Czas gojenia się takiej rany to 10-14 dni, po około 5-6 tygodniach można już ocenić wykonaną pracę, no i przede wszystkim efekt. Jest jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, jak każdy zabieg chirurgiczny niesie ze sobą pewne ryzyko, wiadomą sprawą jest to że zabieg taki to ingerencja w nasze ciało, tak jak i każdy inny zabieg, ryzykiem akurat tego zabiegu jest obfite krwawienie, kiedy wystąpi konieczny i niezbędny jest kolejny zabieg, umożliwiający powstrzymanie krwawienia.

Skuteczny zabieg

Zabieg ten to plastyka, a więc sprawa najwyższej wagi, musi być wykonany precyzyjnie, estetycznie, a przede wszystkim bezpiecznie. Labioplastykę wykonują chirurdzy plastyczni bardzo dobrze wykwalifikowani, o ogromnym doświadczeniu i wiedzy, gdyż sprawy kobiece to niebywale delikatny temat. Kobiety na całym świecie borykają się z różnymi schorzeniami w tej dziedzinie, temat warg sromowych jest również już bardzo popularny, labioplastyka pomaga uporać się z tym problemem, a przede wszystkim przywrócić nam kobiecość, i komfort życia co jest ważne w życiu, wtedy czujemy się szczęśliwe i dowartościowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *