Szczoteczka do implantów

Dobrze użyta szczoteczka elektryczna umożliwia nie tylko dokładne mycie zębów. Niektóre modele dodatkowo wybielają i zapewniają ochronę przed bakteriami. W zależności, na jaki typ się zdecydujemy możemy uzyskać spektakularne efekty porównywalne do profesjonalnych zabiegów dentystycznych.
Co istotne, szczoteczka elektryczna znacznie różni się od tradycyjnej. Nie tylko lepiej i delikatniej szczotkuje zęby, ale również ma szereg innych zalet. Jej włókna docierają do każdego zęba i dodatkowo stymulują dziąsła, zapewniając uczucie świeżości. Ponadto szczoteczka elektryczna ułatwia pozbycie się kamienia nazębnego. Niektóre modele, np. Braun Oral-B Vitality 3D WHITE, pozwalają na usunięcie przebarwień. Według deklaracji producenta efekt ma być widoczny już po 14 dniach. To szybki sposób na śnieżnobiały uśmiech.

Szczoteczka z sanitazerem UV

Na rynku dostępne są szczoteczki z sanitazerem UV, umożliwiającym maksymalną ochronę przed bakteriami i grzybami. W większości przypadków szczoteczka elektryczna ma trzy tryby pracy (clean, massage, sensitive) oraz dwa dodatkowe programy do mycia zębów. Ponadto w modelu SONICARE zostały zastosowane nowoczesne technologie. DFA (Dynamic Fluid Action) to szybkie ruchy włókien przy jednoczesnym szerokim zakresie ruchów wymiatających. Dzięki temu możliwe jest bardzo dokładne mycie zębów co ochrania nas przed powstaniem próchnicy i w efekcie bardzo ogranicza niepożądane wizyty u dentysty. Większość specjalistów, zajmujących się stomatologią, poleca używanie szczoteczek elektrycznych.

Pozbądź się kamienia nazębnego

Często mówi się, że prawidłowo wykorzystywana szczoteczka elektryczna ogranicza ilość kamienia nazębnego. Wykonuje ponad siedem tys. ruchów na minutę. Specjalnie opracowany system włókien pozwala na usunięcie znacznej ilości płytki bakteryjnej. Używanie szczoteczki elektrycznej daje dużo lepsze efekty niż tradycyjny sposób mycia zębów. Prawidłowa profilaktyka jamy ustnej to podstawa. Dbanie o zęby zapobiega poważniejszym chorobom, takimi jak: próchnica, nadwrażliwość zębów.

Wybieraj produkty przez internet

Decydując się na kupno szczoteczki elektrycznej można skorzystać z ofert internetowych sklepów. To bardzo wygodne rozwiązanie. Siedząc przed komputerem we własnym domu możemy na spokojnie porównać wszystkie niezbędne parametry i ceny. Nie trzeba nigdzie wychodzić, produkt zostanie doręczony przez kuriera na wskazany przez nas adres. To bardzo komfortowe rozwiązanie. Poza tym sprzedawcy internetowi proponują bardzo konkurencyjne ceny. Również forma płatności jest bardzo wygodna.

 

Zapraszamy na stronę http://stomatologiaswiatkowska.pl/implantologia/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *