Usta botoks cena to wydatek warty pięknych ust?

Która z nas nie marzy o pięknych, pełnych zmysłowości ustach? Ostatnimi czasy są one szczególnie pożądane przez wzgląd na modę, jaką wprowadziła sławna Kyle Jenner. Jest ona posiadaczką pięknych i kształtnych ust, które zapragnęły mieć dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy kobiet. Sprawdź ten tekst i zobacz czy warto zapisać się na zabieg botoksu.

Kylie Jenner challenge

W internecie pojawiła się niezliczona ilość poradników dotyczących sposobów powiększania ust makijażem, jednak nawet ten najbardziej profesjonalny nie jest w stanie nam zagwarantować znacznych poprawek. Stąd pojawił się słynny „Kylie Jenner challenge” polegający na zasysaniu ust na kieliszku przez pół minuty, aby osiągnąć efekt ich powiększenia. Niestety, wyrządził on więcej szkód niż pożytku, ponieważ nie dość, że efekt utrzymuje się zasadniczo krótko, to w dodatku sprawia, że nasze usta stają się paskudnie karykaturalne, a wokół nich powstają liczne zasinienia oraz wysypki.

Jak zatem skutecznie poradzić sobie z defektem małych ust?

Medycyna estetyczna już od dawna doskonale radzi sobie z tym problemem oferując cały wachlarz mniej, lub bardziej inwazyjnych zabiegów. Najbardziej popularnym z nich jest zabieg, który powiększa nasze usta poprzez wstrzyknięcie doń botoksu. Główną zaleta jest to, iż botoks utrzymuje się jedynie czasowo, albowiem jego działanie trwa od 4 do 9 miesięcy, zatem jeżeli kobieta nie jest w pełni zadowolona z efektu może mieć pewność, że jest on jedynie przejściowy i wkrótce rozmiar jej ust wróci do naturalnego. Ponadto za pomocą właśnie tej substancji jesteśmy w stanie osiągnąć efekt pięknych, jędrnych i dużych ust, których mogłaby pozazdrościć nam niejedna celebrytka.

Znajdź dobrego specjalistę

Oczywiście zanim zdecydujemy się na wizytę należy szczegółowo zorientować się w ofertach dostępnych na naszym rynku. Najszybszym sposobem jest oczywiście internet. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazy pokroju: usta botoks cena, a z całą pewnością znajdziemy coś dla siebie. Należy jednak pamiętać, że cena wbrew pozorom nie zawsze gra główną rolę. Warto poświęcić trochę czasu na porównaniu efektów zabiegu w poszczególnych klinikach, ale przede wszystkim zasięgnięcia opinii o lekarzach wykonujących tego typu zabiegi. To niezbędne działania jeśli chcemy być pewne rezultatów i wreszcie być w pełni zadowolone z naszego wyglądu. A usta botoks cena nie jest taka straszna, więc wiele kobiet będzie mogło sobie na ten zabieg pozwolić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *